baner

 

Od Wahadełka do Gwiazd

odbędą się w Gdańsku w dniach:

8 – 9 – 10 MAJ 2015 r.

Serdecznie zapraszamy 8 - 9 - 10 maja 2015 r. do Gdańska do Hali Olivia na unikalne Targi Medycyny Naturalnej, Kosmetyki Zdrowego Stylu Życia oraz mini Giełdę Minerałów.

Na naszych targach można będzie spotkać się z niezwykłymi ludźmi i podyskutować o Wszechświecie i prawach nim rządzących, o niecodziennych terapiach, starych metodach odzyskania zdrowia i urody oraz o najnowszych wynalazkach nie tylko z Polski.

www.facebook.com/odwahadelkadogwiazd

POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Bałtyckie Spotkania i Targi to zawsze około 25 wykładów i masa ciekawych stoisk.

Na naszą 124 edycję Targów w Gdańsku w Hali Olivia przyjadą jak zwykle niezwykli wykładowcy:

Tatiana Dmitrieva z Rosji

Coral Mine - super produkty specjalnie dla zagrożonych ostoporeozą oraz Program Colo Vada Plus i odpromienniki na komórki.

 

Viola Bujak z Angli

Flavon - czyli jak odzyskać równowagę w organiźmie.

 

Theresa Blomqwist - Szwecja

Specjalistka od Osobistego koloru człowieka.

Andrzej Nikodemowicz

Konstytucja Miłości.

 

Remigiusz Senska

Feng Shui - Prognoza w Roku Drewnianej Kozy

 

Paulina Bartyzel

Specjalnie na targi przyleci Paulina Bartyzel, opowie zdrowiu i manifestacji z bogacenia się z Theta Healing. Wygłosi wykład "Jak być bogatym i jednocześnie zdrowym na podstawie Theta Healing."

UWAGA! PRZYJADĄ KRĘGARZE! ZAPRASZAMY WSZYSTKIE OSOBY ODCZUWAJĄCE BÓL ORAZ MAJĄCE PROBLEMY Z KRĘGOSŁUPEM!

Natalia Świtko

Moc syberyjskiej tajgi - mumio i oblepicha czyli rokitnik.

 

Marika Kaczmarek

Błogosławieństwo i przekleństwo - ich wpływ na życie człowieka.

 

Będą też niezwykle skuteczni bioenergoterapeuci Zdzisława Wawrzyniak, Kazimierz Lewandowski

Zapraszamy na seanse bioenergoterapeutyczne.

Jacek Krawczyk

Niezwykły wynalazca, twórca urządzeń opartych na fizyce kwantowej przedstawi nowe wynalazki.

Marek Tomczak

Da koncert na gongach i misach tybetańskich oraz opowie o ich uzdrawiającej mocy.

wróżki Fatima i Kira.

Na targach będą słynne wróżki Fatima i Kira.

ODZYSKAJ ZDROWIE, DOBRY HUMOR I URODĘ.

PRZYJDŹ DO NAS NA TARGI! ZAPRASZAMY!

Zapraszamy do Hali Olivii również do wielu usługowych stoisk i handlowych.

Będzie możliwość zakupu pięknej biżuterii, kolagenu, arganu, minerałów, kamieni szlachetnych oraz różnych miodów, ziół, przypraw, a także literatury z zakresu ezoteryki i medycyny naturalnej. Można będzie poznać moc naturalnych terapii z zakresu medycyny alternatywnej i holistycznej.

Ponadto będą wróżki, bioenergoterapeuci (słynna Zdzisława Wawrzyniak) oraz wiele stoisk z minerałami oraz kamieniami szlachetnymi czyli mini giełda minerałów. Dodatkowo będą stoiska z naturalnymi kosmetykami - prosto od producentów!

>

A więc czekają również na Państwa unikalne, pasjonujące 23 wykłady (bezpłatne dla gości targów) w czasie których można będzie zapoznać się z nowymi wynalazkami, nauczyć się jak pozbyć się bólu, zapanować nad negatywnymi energiami wokół nas oraz nauczyć się jak oczyścić swój dom i swoich bliskich oraz zabezpieczyć się przed złymi wpływami innych ludzi.

Zapraszamy Państwa na ciekawe wykłady i do naszych specjalistów oraz na zakupy do stoisk handlowych.

SZCZGÓŁOWE ATRAKCJE STYCZNIOWYCH TARGÓW

Przedstawiamy Państwu teksty ze stron naszych wykładowców. Kto będzie zainteresowany może dowiedzieć się więcej na ich stronach internetowych.

Na targach zostaną zaprezentowane dwa nowatorskie urządzenia które każdemu z nas przydadzą się w domu, również mogą stanowic idealny prezent dla bliskiej osoby:

1) Dysk piwno-ziołowy

Dysk jest nowym kontynuatorem całej gamy urządzeń zaprojektowanych przeze mnie na przestrzeni ostatnich lat. Płytka ta wykorzystuje to, co najlepsze w materii - informacje na poziomie molekuł. Z historii i współczesnych czasów znane są lecznicze kąpiele w piwie czy ziołach. Jednak obecnie wymagają one wiele nakładów i czasu na zdobycie surowców o odpowiedniej jakości. Dysk do kąpieli, który Państwu proponuję jest dużo bardziej praktyczny, efektywny i oszczędny.

Dysk funkcjonuje tylko zanurzony w wodzie, niezależnie od tego czy jest to wanna, miska z wodą czy basen. Urządzenie to jest zaprojektowane jako skuteczna broń eliminująca niebezpieczne skutki rozwijających się problemów prionowych. Dysk piwny działający za pośrednictwem wody. Doprowadza on do równowagi w przestrzeni wewnętrznej organizmu między organami, wyrównując wymianę wodno-gazową między otoczeniem zewnętrznym organizmu a jego wnętrzem ("przewietrza organizm") i rozpuszczając niebezpieczne czynniki. Przywraca w ten sposób prawidłowe funkcje skóry, odpowiedzialnej za odprowadzanie toksyn poza organizm. Skóra zaczyna skuteczniej oddychać.

W 1997 roku laureatem Nagrody Nobla z dziedziny fizjologii i medycyny został Stanley B. Brusiner, twórca teorii prionów. Priony są to białkowe cząsteczki chorobotwórcze. Rodzaj upośledzonych białek, które wymykają się spod kontroli organizmu i przez to stają się niebezpieczne. Naturalne białka, które występują na powierzchni neuronów ulegają degradacji, powodując chorobę mózgu. Czynniki wywołujące powstawanie prionów to niska jakość i skażenie pokarmów, brak higieny w ośrodkach zdrowia, zwłaszcza po zabiegach, zakażenia. Ogólnie rzecz biorąc wywołują je problemy cywilizacyjne, a wysoka temperatura nie eliminuje zagrożenia rozwoju prionów. Opisy chorób wywołanych przez priony są niestety bardzo skąpe.

Cała idea powstania dysku, płytki pól rzeczywistych oraz szklanej kuli - Wszechrzecz, jest to forma profilaktyki, która ma usuwać wczesne zagrożenia i nieprawidłowości gwałtownie narastające wraz z rozwojem techniki i wiedzy.

2) Podkładka do posiłków

Naszym celem było stworzenie urządzenia, które miałoby duży wpływ na spożywane przez nas posiłki, nie zwracałoby uwagi osób postronnych i było lekkie i proste w użyciu. Jako materiał wykorzystałem dostępne na rynku podkładki pod talerze. Między dwie warstwy podkładek włożyłem dwa płaskie generatory o większej średnicy do dużej powierzchni (150 zł) oraz mniejsze do małych Podkładek (100 zł). Zadaniem Podkładki jest uzdatnić pożywienie w czasie 10 sekund tworząc zmiany równoważące strukturalnie.

Przykładowo stawiając na Podkładce talerz z zupą, do której była dodana sól lub np. glutaminian sodu, zablokuje ona szkodliwe dla organizmu substancje na czas 3 dni. Jest to wystarczający okres czasu, gdyż pokarm przebywa w ciele do 2 dni. Płytka jest idealna dla dzieci odżywiających się w przedszkolu lub szkole oraz oczywiście dla nas wszystkich.

Na wolnym powietrzu utrzymuje równowagę jonową w promieniu do 10 m, z tymże ze względu na dwa generatory jest skuteczniejsza i szybsza niż Czarny Walec.

Teksty oraz zdjęcia pobrane ze strony internetowej producenta www.hotra.pl

Na targach również będzie mowa o walce ze stresem, sposobach radzenia sobie z nim.

Paulina Bartyzel z międzynarodowej organizacji Theta Healing o powie o falach mózgowych.

Naukowcy wyróżniają pięć częstotliwości fal mózgowych: beta, alfa, theta, delta i gamma. Nasz mózg nieprzerwanie je produkuje, a one są w ciągłym ruchu. Badacze odkryli, że niektóre częstotliwości (zwłaszcza alfa i theta) pomagają:

- złagodzić stres

- wprowadzić w głęboki fizyczny relaks

- rozwijać zdolności werbalne oraz synchronizować pracę obydwu półkul mózgowych

- rozbudzić barwną, spontaniczną wyobraźnię oraz kreatywne myślenie

- redukować ból, pobudzać wydzielanie endorfin

Stan theta pozwala uaktywnić nadprzyrodzone zmysły jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoczucia.

Nauka techniki theta jest bardzo prosta dzięki medytacji opracowanej przez Vianne Stibal. (ThetaHealing.com)

Na seminarium pierwszego stopnia nauczysz się, jak:

- Skutecznie i trwale usunąć programy z podświadomości, które powstrzymują Cię przed otrzymaniem tego, czego pragniesz

- rozwinąć intuicję

- manifestować skuteczniej o 80% - 90%

- przyciągnąć do siebie kochającą bratnią duszę

- widzieć i słyszeć anioły oraz Wyższe JA

- odczuwać bezgraniczną i bezwarunkową miłość

- z łatwością odczytywać swoją przyszłość i kreować lepszą, dzięki pracy z ograniczającymi przekonaniami

- zmienić ograniczające Cię programy genetyczne przekazane przez przodków i aktywować DNA, wymienić geny, m.in. uaktywnić gen młodości i witalności, tworzyć natychmiastowe uzdrowienie ciała i każdej dziedziny twojego życia!

Teksty oraz zdjęcia pobrane ze stron www.mariannabartke.com, http://churchandstate.org.uk/2011/09/mind-wars-brain-research-and-national-defense/

Na targach będzie Pan Marek Tomczak który będzie przeprowadzał uznaną metodą na całym świecie zwłaszcza w najlepszych hotelach w Izrealu terapie ultradźwiękowe wytważane za pomocą miss tybetańskich.

Dźwięk mis może wprowadzać w stan głębokiego relaksu i wyciszenia, uspokajając pobudzone emocje i myśli i rozluźniając napięcia w ciele. Zabieg taki często określa się jako masaż dźwiękiem lub kąpiel w dźwiękach. Większość specjalistów od masażu dźwiękiem nie ogranicza się do samych mis. Podczas zabiegu korzystają także z innych instrumentów, jak piszczałki, dzwonki, flety, a także śpiewają.

Na targach będzie możliwość skorzystania z zabiegów leczniczych z miss tybetańskich.

Terapeuci stosujący tą metodę twierdzą, że masaż dźwiękiem mis pomaga niemal na wszystkie choroby. Podobnie, jak specjaliści alternatywnej medycyny azjatyckiej, wierzą że choroby są spowodowane przez zaburzenia przepływu energii w organizmie. Wystarczy więc udrożnić drogi przepływu tej energii, a pacjent powróci do zdrowia i będzie szczęśliwy. A masaż dźwiękiem mis ma właśnie udrożnić ten przepływ energii.

Teksty oraz zdjęcia pobrane ze stron http://pl.wikipedia.org/wiki/Misa_d%C5%BAwi%C4%99kowa, http://www.shizenhotel.com/shizen-herzliya-hotel-spa, http://www.sharonknight.net/blog/sonic-alchemy-the-song-of-your-soul/

UWAGA!!! NA TARGACH CZEKA NA WAS WIELE, WIELE ATRAKCJI NIESPODZIANEK!

Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki Hala Olivia 8 – 9 – 10 MAJ 2015 r. od 10 do 19 od piątku do soboty, w niedzielę do 18.

A więc zapraszamy Państwa na ciekawe wykłady do naszych specjalistów, zielarzy, i na zakupy do stoisk handlowych.

Przeznaczcie te 3 dni dla siebie!

Jesteście tego warci oraz Wasze zdrowie również!

Bilet ulgowy 7 zł, normalny 9 zł, a wstęp na wszystkie wykłady bezpłatny dla uczestników targów.

UWAGA!!! NOWA STRONA Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O TARGACH:

www.facebook.com/odwahadelkadogwiazd

POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Centrum Selena - Monika Dymecka 80-419 Gdańsk, ul.Dubois 86, tel.(58) 341 75 40, kom. 0601 61 55 49