baner

 

Od Wahadełka do Gwiazd

odbędą się w Gdańsku w Hali Olivia w dniach:

2 - 3 - 4 WRZESIEŃ 2016 r.

Serdecznie zapraszamy 2 – 3 – 4 września 2016 r. do Gdańska do Hali Olivia na unikalne Targi Medycyny Naturalnej, Kosmetyki Zdrowego Stylu Życia oraz mini Giełdę Minerałów.

Na naszych targach można będzie spotkać się z niezwykłymi ludźmi i podyskutować o Wszechświecie i prawach nim rządzących, o niecodziennych terapiach, starych metodach odzyskania zdrowia i urody oraz o najnowszych wynalazkach nie tylko z Polski.

www.facebook.com/odwahadelkadogwiazd

POLUB NAS NA FACEBOOKU!

UWAGA!!! PIERWSZE TARGI W TYM PÓŁROCZU!

Bałtyckie Spotkania i Targi to zawsze około 25 wykładów i masa ciekawych stoisk.

Na naszą 135 edycję Targów w Gdańsku w Hali Olivia przyjadą jak zwykle niezwykli wykładowcy.

Alex Polanski z Life Improvement Institute i Prana House International w USA.

Alex wygłosi wykład:

3 stopniowe autorskie seminarium uzdrawiające na poziomie alfa/rem/theta z wykorzystaniem częstotliwości 432Hz i 528Hz- prowadzi Alex Polanski/ Life Improvement Institute LLC z USA.

Prezentacja stanów: alfa, rem i theta jako narzędzi samo uzdrawiania.

Grupowa sesja uzdrawiająca w zmienionych stanach świadomości.

Obserwacja wyników w polu energetycznym człowieka.

Uczestnictwo w 3-ch kolejnych wykładach niezbędne do uzyskania pozytywnych efektów zdrowotnych.

Wiesław Błaszczyk z Kanady

Wiesław Błaszczyk z Kanady udzieli porad jak samemu się uleczyć i pomagać innym poznając przyczyny choroby.

Anna Buczek

Anna Buczek przywiezie unikatowe generatory jonów ujemnych. Pokazy na wykładzie!

Vadim Żarski

Vadim Żarski opowie o harmonizacji Portretu Psychonumerologicznego i swojej metodzie jego odczytu, co ma decydujący wpływ na realizację planów życiowych człowieka oraz pozbycie się problemów z przeszłości.

Grzegorz Ciszak

Grzegorz Ciszak przywiezie symbole szczęścia i powodzenia, a również remedia do Feng Shui - starej Chińskiej sztuki synchronizacji energii w otaczającej nas przestrzeni.

Teksty oraz zdjęcia pobrane ze strony internetowej producenta www.firmaciszak.pl

Sklep Ateraz

Przyjedzie sklep Ateraz z unikatowymi kosmetykami z kompleksem krzemu organicznego i boru Silor+B.

Zalety z wykorzystania kompleksu krzemu organicznego i boru Silor+B:

- stymuluje syntezę kolagenu przeciwdziałając powstawaniu zmarszczek,

- zmiękcza skórę i likwiduje jej szorstkość,

- poprawia napięcie i elastyczność skóry,

- regeneruje oraz stymuluje skórę do odnowy,

- działa wspomagająco przy alergii, trądziku i łuszczycy.

Teksty oraz zdjęcia pobrane ze strony internetowej producenta www.sklepateraz.pl

Orginalne wyroby z Nepalu

Będzie stoisko z oryginalnymi wyrobami z Nepalu - specjalnie na edycję Wrześniową stoisko przywiezie niezwykłe towary prosto z Nepalu!

Orginalne wyroby z Azerbejdżanu

Będzie stoisko z oryginalnymi wyrobami z Azerbejdżanu! Każdy unikatowy produkt został przywieziony prosto z Azerbejdżanu!

Lucjan Sław Parfianowicz

Lucjan Sław Parfianowicz przedstawi autorską metodę odczytu cech charakteru człowieka, jego zdolności i przyszłych losów z Kodu Daty Urodzenia.

Jacek Krawczyk

Niezwykły wynalazca, twórca urządzeń opartych na fizyce kwantowej przedstawi nowe wynalazki.

Na targach można będzie poddać się badaniu i diagnostyce z Kropli Krwi, a również zakupić poszukiwaną Witaminę K - 2.

Będzie też niezwykle skuteczna bioenergoterapeutka Zdzisława Wawrzyniak.

Na targi przyjadą słynne wróżki Fatima i Christin.

ODZYSKAJ ZDROWIE, DOBRY HUMOR I URODĘ.

PRZYJDŹ DO NAS NA TARGI! ZAPRASZAMY!

Zapraszamy do Hali Olivii również do wielu usługowych stoisk i handlowych.

Będą ręcznie robione mydełka oraz ręcznie robiona biżuteria.

Będzie możliwość zakupu pięknej biżuterii, kolagenu, arganu, minerałów, kamieni szlachetnych oraz różnych miodów, ziół, przypraw, a także literatury z zakresu ezoteryki i medycyny naturalnej. Można będzie poznać moc naturalnych terapii z zakresu medycyny alternatywnej i holistycznej.

Ponadto będą wróżki, bioenergoterapeuci (słynna Zdzisława Wawrzyniak) oraz wiele stoisk z minerałami oraz kamieniami szlachetnymi czyli mini giełda minerałów. Dodatkowo będą stoiska z naturalnymi kosmetykami - prosto od producentów!

A więc czekają również na Państwa unikalne, pasjonujące 23 wykłady (bezpłatne dla gości targów) w czasie których można będzie zapoznać się z nowymi wynalazkami, nauczyć się jak pozbyć się bólu, zapanować nad negatywnymi energiami wokół nas oraz nauczyć się jak oczyścić swój dom i swoich bliskich oraz zabezpieczyć się przed złymi wpływami innych ludzi.

Zapraszamy Państwa na ciekawe wykłady i do naszych specjalistów oraz na zakupy do stoisk handlowych.

SZCZGÓŁOWE ATRAKCJE STYCZNIOWYCH TARGÓW

Przedstawiamy Państwu teksty ze stron naszych wykładowców. Kto będzie zainteresowany może dowiedzieć się więcej na ich stronach internetowych.

Na targach zostaną zaprezentowane dwa nowatorskie urządzenia które każdemu z nas przydadzą się w domu, również mogą stanowic idealny prezent dla bliskiej osoby:

1) Dysk piwno-ziołowy

Dysk jest nowym kontynuatorem całej gamy urządzeń zaprojektowanych przeze mnie na przestrzeni ostatnich lat. Płytka ta wykorzystuje to, co najlepsze w materii - informacje na poziomie molekuł. Z historii i współczesnych czasów znane są lecznicze kąpiele w piwie czy ziołach. Jednak obecnie wymagają one wiele nakładów i czasu na zdobycie surowców o odpowiedniej jakości. Dysk do kąpieli, który Państwu proponuję jest dużo bardziej praktyczny, efektywny i oszczędny.

Dysk funkcjonuje tylko zanurzony w wodzie, niezależnie od tego czy jest to wanna, miska z wodą czy basen. Urządzenie to jest zaprojektowane jako skuteczna broń eliminująca niebezpieczne skutki rozwijających się problemów prionowych. Dysk piwny działający za pośrednictwem wody. Doprowadza on do równowagi w przestrzeni wewnętrznej organizmu między organami, wyrównując wymianę wodno-gazową między otoczeniem zewnętrznym organizmu a jego wnętrzem ("przewietrza organizm") i rozpuszczając niebezpieczne czynniki. Przywraca w ten sposób prawidłowe funkcje skóry, odpowiedzialnej za odprowadzanie toksyn poza organizm. Skóra zaczyna skuteczniej oddychać.

W 1997 roku laureatem Nagrody Nobla z dziedziny fizjologii i medycyny został Stanley B. Brusiner, twórca teorii prionów. Priony są to białkowe cząsteczki chorobotwórcze. Rodzaj upośledzonych białek, które wymykają się spod kontroli organizmu i przez to stają się niebezpieczne. Naturalne białka, które występują na powierzchni neuronów ulegają degradacji, powodując chorobę mózgu. Czynniki wywołujące powstawanie prionów to niska jakość i skażenie pokarmów, brak higieny w ośrodkach zdrowia, zwłaszcza po zabiegach, zakażenia. Ogólnie rzecz biorąc wywołują je problemy cywilizacyjne, a wysoka temperatura nie eliminuje zagrożenia rozwoju prionów. Opisy chorób wywołanych przez priony są niestety bardzo skąpe.

Cała idea powstania dysku, płytki pól rzeczywistych oraz szklanej kuli - Wszechrzecz, jest to forma profilaktyki, która ma usuwać wczesne zagrożenia i nieprawidłowości gwałtownie narastające wraz z rozwojem techniki i wiedzy.

2) Podkładka do posiłków

Naszym celem było stworzenie urządzenia, które miałoby duży wpływ na spożywane przez nas posiłki, nie zwracałoby uwagi osób postronnych i było lekkie i proste w użyciu. Jako materiał wykorzystałem dostępne na rynku podkładki pod talerze. Między dwie warstwy podkładek włożyłem dwa płaskie generatory o większej średnicy do dużej powierzchni (150 zł) oraz mniejsze do małych Podkładek (100 zł). Zadaniem Podkładki jest uzdatnić pożywienie w czasie 10 sekund tworząc zmiany równoważące strukturalnie.

Przykładowo stawiając na Podkładce talerz z zupą, do której była dodana sól lub np. glutaminian sodu, zablokuje ona szkodliwe dla organizmu substancje na czas 3 dni. Jest to wystarczający okres czasu, gdyż pokarm przebywa w ciele do 2 dni. Płytka jest idealna dla dzieci odżywiających się w przedszkolu lub szkole oraz oczywiście dla nas wszystkich.

Na wolnym powietrzu utrzymuje równowagę jonową w promieniu do 10 m, z tymże ze względu na dwa generatory jest skuteczniejsza i szybsza niż Czarny Walec.

Teksty oraz zdjęcia pobrane ze strony internetowej producenta www.hotra.pl

Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki Hala Olivia 2 – 3 – 4 września 2016 r. od 10 do 19 od piątku do soboty, w niedzielę do 18.

A więc zapraszamy Państwa na ciekawe wykłady do naszych specjalistów, zielarzy, i na zakupy do stoisk handlowych.

Przeznaczcie te 3 dni dla siebie!

Jesteście tego warci oraz Wasze zdrowie również!

Bilet ulgowy 7 zł, normalny 9 zł, a wstęp na wszystkie wykłady bezpłatny dla uczestników targów.

UWAGA!!! NOWA STRONA Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O TARGACH:

www.facebook.com/odwahadelkadogwiazd

POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Centrum Selena - Monika Dymecka 80-419 Gdańsk, ul.Dubois 86, tel.(58) 341 75 40, kom. 0601 61 55 49